Būvprojekta minimālā sastāvā dokumentācijas izstrāde: “Margrietas iela 4, Rīgā pārbūve un lietošanas veida maiņa”
Svarīgākais
Publicētie pārbaudes signāli
Šos pārbaudes signālus automātiski ģenerē algoritmi no importētiem iepirkumu datiem. Dati var būt nepilnīgi, un ir iespējami kļūdaini pozitīvi rezultāti. Signāls ir norāde turpmākai pārbaudei, nevis pārkāpuma pierādījums.
Pārbaude ir veikta un gaida cilvēka pārskatu. Tas neapstiprina konkrētas bažas -- lielākā daļa pārskatīto signālu izrādās kļūdaini pozitīvi.
Iepirkuma dati
Pamatinformācija
- Iepirkuma ID
- c0b5abf0-b6f4-488b-bc3f-ef0801a0941f
- Procedūra
- Nav norādīts
- Juridiskais pamats
- pil-over
- Galvenais veids
- Pakalpojumi
- Galvenais CPV
- 71000000-8
Vērtības un statistika
- Paredzamā vērtība
- Nav norādīts
- Līguma vērtība
- 99,000.00 EUR
- Saņemtie piedāvājumi
- Nav norādīts
- Daļas
- 1 daļa
Pasūtītājs
- Nosaukums
- SIA “Rīgas meži”
- Reģistrācija
- 40003982628
- Valsts
- LVA
| Piegādātājs | Daļa un līgums | Vērtība | Datumi |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Livland Group" | Iepirkuma līmeņa līgums | 99,000.00 EUR | Noslēgts 2025-04-02 |
Līguma grozījums
Iepriekš neparedzētu darbu (monitoringa urbumi, skatrakums ar smilts analīzi, arborista novērtējums un atzinums par esošo koku stāvokli un ciršanu, energoaudita veikšana esošajai situācijai un publiskās apspriedes materiālu izstrāde un sagatavošana) veikšana par kopējo summu 9000,00 EUR (deviņi tūkstoši euro 00 centi) apmērā, neieskaitot PVN, ko pamato tāme.
Daļas
1 daļa| Daļa | Vieta un ilgums | Paredzamā vērtība | Rezultāts |
|---|---|---|---|
| Daļa 1 | LVA | Nav norādīts | Uzvarētājs izvēlēts |
Dokumenti
0 dokumentiDokumentu saites nav pieejamas.
Paziņojumu vēsture
3 paziņojumi| Paziņojums | Tips un forma | Datums |
|---|---|---|
| 0c81de55-0b62-4940-ab17-d877a0ac2c87 | contract-modification | 2025-12-30 |
| 332bd423-75ca-45ae-8524-22b3e1a715e9 | pil-award | 2025-04-04 |
| ce2b4b34-b25a-4dac-8d9f-0bae59851c91 | pil-contract | 2024-10-23 |